Hakkımızda

KULÜBÜMÜZ HAKKINDA

Göktürk Arena Spor Kulübü ailesi 1993 yılından itibaren Türkiye Muay Thai Milli Takım antrenörleri tarafından disiplinli, spor kültürünü alan lisanslı şampiyon sporcular, milli hakemler ve milli antrenörler yetiştirmiştir.

Hepsi ile gurur duyar, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Kimler bu sporu yapabilir?

Muay thai dövüş sporu kadınlar ve erkeklerin, çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin eğlenerek yaptıkları spor faaliyetidir.

Muay thai dersine kimler katılabilir  denildiğinde ciddi bir sağlık problemi yaşamayan herkes muay thai kursuna katılarak derslere girebilir. Muay thai önceki yazılarımızda da sıkça vurguladığımız gibi dünya çapında kabul görmüş bir spor olduğu için ilgilenen herkes yapabilir.

Muay thai derslerine katılacak olanlar için herhangi bir ön koşul veya şart aranmamaktadır. Dövüş sporlarına yeni adım atanlar da direk muay thai dövüş sporuna başlayabilir. Önceden farklı savunma sporlarıyla uğraşanlar da bu alana yönelmektedir.

KULÜBÜMÜZÜN YER ALDIĞI BRANŞLAR

Göktürk Arena Spor Kulübü olarak kick boks ve muay thai branşlarında yer alıyoruz. Ayrıca bu spor dallarına ait katıldığımız turnuvalar ise;

 

Liseler Arası Şampiyonalar,

Üniversiteler Arası Şampiyonalar,

İstanbul Şampiyonası,

Türkiye Şampiyonası,

Avrupa Şampiyonası,

Dünya Şampiyonası’nda kulübümüz ve ülkemiz temsil edilmiştir.

Göktürk Arena Spor Kulübü

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Muay thai dövüş sporunun sporculara hem fiziksel hem de zihinsel olarak yararları vardır. Muay thai dövüş sporu sert ve zor bir spordur. Muay thai hareketlerinin sporcunun bünyesinde esneklik kazanabilmesi için uzun ve yorucu çalışmalar gereklidir.

Muay thai dövüş sporu gibi sporcusu inanarak ve azimli bir şekilde çalışmalıdır. Bu özellik ilk muay thai dövüş sporuna başlayanlar için bulunması gereken tek unsurdur. Biraz sonra sayacağımız unsurlar muay thai sporunu düzenli ve sürekli olarak yapan sporcunun elde edeceği yararları içermektedir.

Kick Boks 100%
Muay Thai 100%

Harun Göktürk

Muay Thai
Ayhan Göktürk

Ayhan Göktürk

Muay Thai

Leyla Göktürk

Muay Thai
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Hemen arayın